1-ابتدا محصول را به سبد خرید اضافه می کنیم.

1

2-در بخش مربوط به سبد محصول در صورت خرید محصول جدید بر روی ادامه خرید و در صورت اتمام فرآیند جدید بر روی اتمام خرید کلیک کنید.

2

3-در صفحه جدید در صورتی که از قبل ثبت نام کرده باشید در بخش سمت صفحه اصلاعات کاربری خود را وارد کرده تا وارد پنل کاربری خود شوید و در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده نکرده اید از بخش راست صفحه اطلاعات خود را وارد کنید تا بتوانید فرآیند خرید را تکمیل کنید.

3


 4-سپس در بخش بعدی در صورتی که از قبل در بخش وارد کردن اطلاعات کاربری آدرس خود را ثبت کرده باشید آدرس مذکور برای فرآیند خرید در نظر گرفته خواهد شد ولی در صورتی که می خواهید آدرس جدیدی ثبت کنید می توانید بر روی دکمه افزودن آدرس جدید کلیک کنید و آدرس خود را ثبت کنید سپس آدرس خود را انتخاب نمایید.


4

5-در بخش بعدی در قسمت مربوط به نحوه ی ارسال,تاریخ تحویل و ساعت را مشخص می کنید و در صورت لزوم بخش توضیحات را تکمیل می کنید و در پایین صفحه بر روی دکمه ذخیره و رفتن به مرحله بعد کلیک کنید سپس قوانین سایت را پذیرفته و در آخر بر روی سفارش کلیک می کنیم.

5

.6-در بخش آخر با توجه به گزینه های موجود روش پرداخت را انتخاب کرده و بر روی  دکمه پرداخت کلیک می نمایییم.


6

7-در صورتی که عملیات خرید را طبق آموزش انجام داده باشید به صفحه زیر خواهید رسید فرایند خرید تمام شده است و میتوانید بر روی دکمه بازگشت کلیک کنید.

7