شرکت فناوری نیوراک پس از بررسی خواسته های مشتریان خود، در خصوص نیاز به یک مرکز تماس پایدار با کارایی بالا، جهت جایگزین شدن با راه کارهای نرم افزاری کد باز که مورد استفاده قرار می گرفت، سری جدید مراکز تماس خود را معرفی و روانه بازار کرد. سری جدید مراکز تماس OM نیوراک نسبت به سری قبلی تغییرات اساسی و بنیادی داشته است. سری جدید پس از تست های فراوان از نظر پایداری و کارایی در آزمایشگاه های معتبر، در حال حاضر از طریق شرکت فناوران رهیاب سیتم آسیا ( گارانتی فراسا) در بازار ایران توزیع می شود. مراکز تماس جدید نیوراک  با نام های OM20، OM50 و OM500 بازار هدفشان SMB و Enterprise می باشد. امکانات منحصر به فردی از قبیل CRM اختصاصی نیوراک‌، پنل مدیریتی قوی وآسان، پشتیبانی کامل از انواع سرویس های مورد نیاز، حافظه کافی جهت ضبط کلیه مکالمات، ابزارهای مانیتورینگ جهت کنترل تماس ها و سخت افزاری قدرتمند و پایدار با قیمتی مناسب،  مراکز تماس نیوراک را به عنوان رقیب  جدی برای راه کارهای نرم افزاری ارزان تبدیل کرده است.
New_Rock_OM_300x276

استقبال چشمگیر فعالان بازار ویپ پس از عرضه سری جدید IP-PBX های نیوراک در زمانی کوتاه ، شرکت فراسا را مصمم ساخت تا با اطلاع رسانی، برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی، همکاران و مشتریان محترم را در خصوص امکانات و قابلیت های سری های جدید OM20، OM50 و OM500مطلع سازد.

سری OM20

نیوراک با عرضه سری OM20 در دو مدل OM20-4FXO و OM20-2S/2 هدف از ارایه این محصول را بازار SMB بیان کرد، نیاز شرکت های کوچک به امکانات IP-PBX گرچه به اندازه سازمان های بزرگ نیست، اما استفاده از CRM، پنل مدیریتی، ضبط مکالمات، مانیتورینگ، سرویس های کامل تلفنی و پایداری سیستم، همانقدر که در سازمان های بزرگ مورد نیاز است در شرکت های کوچک هم کاربرد فراوانی دارد. نیوراک با فراهم کردن این امکانات در سری OM20 به همراه سخت افزار قدرتمند رقیب جدی برای راه کارهایی ارزان قیمتی که تا کنون تنها بواسطه قیمت در این بخش از بازار مورد استفاده قرار می گرفتند شده است. در حال حاضر این محصول جایگزین سری های OM12 و OM4  شده است ( سری OM12 و OM4 دیگر تولید نمی شوند ).


20150612092244763_300x167
سری OM50

شرکت نیوراک با ارایه OM50 نیاز آن دسته از شرکت هایی که تعداد خطوط آنالوگ آنها کمی از شرکت های کوچک بیشتر است ( بین 4 تا 8 خط شهری) را برآورده می سازد، امکانات منحصر به فردی از قبیل CRM اختصایی نیوراک‌، پنل مدیریتی قوی، پشتیبانی کامل از انواع سرویس های مورد نیاز، حافظه کافی جهت ضبط کلیه مکالمات، ابزارهای مانیتورینگ جهت کنترل تماس ها و سخت افزاری قدرتمند و پایدار با قیمتی مناسب، گزینه بسیار مناسبی برای شرکت هایی بین 25 تا 50 داخلی می باشد


20151110063340564_300x167

سری OM500


یکی از مهم ترین ویژگی های شرکت فناوری نیوراک، اهمیت دادن به نظرات و خواسته های مشتریان خود است. بدین ترتیب با توجه به نیاز بازار به مرکز تماس سخت افزاری قدرتمند و پایدار در رده Enterprise  ، نیوراک سری OM500 را معرفی کرد. گرچه سالهای گذشته نیوراک برای این قسمت از بازار سری  OM200 را معرفی کرده بود، ولی سری OM500  از نظر طراحی و امکانات، تفاوت های بسیار زیادی با سری های قبلی دارد. همین امر باعث شده است که شرکت نیوراک تولید سری های قبلی را متوقف و تمامی تلاش خود را جهت ارتقاء سری های جدید OM  نماید. سری OM500 با بهره گیری از CPU 1GHz و DSP های پرقدرت شرکت موتورولا، بر روی یک پلاتفرم سخت افزاری پایدار قرار میگیرد، پشتیبانی از 512 داخلی SIP، 512 ترانک آنالوگ و 2 ترانک   PRI (به صورت ماژول بر روی شاسی OM500 قرار می گیرنند) ، سری OM500 را به محصولی ایده ال تبدیل می کند.


امکانات منحصر به فردی از قبیل CRM اختصاصی نیوراک‌، پنل مدیریتی قوی وآسان، پشتیبانی کامل از انواع سرویس های مورد نیاز، حافظه کافی جهت ضبط کلیه مکالمات، ابزارهای مانیتورینگ جهت کنترل تماس ها، IVR چند لایه ای ، پشتیبانی از انواع کدک ها، پشتیبانی از پروتکل SRTP، پشتیبانی از  VPN و   VLAN، سری OM500 را به محصولی بدون رقیب در بخش مراکز تماس stand alone برای بازار تجاری تبدیل می کند.